Totálněs' to projela.

18. ledna 2010 v 20:20 | Darkie the Night |  Deník
Ahoj... tak se zase po dlouhé době ozývám.

Nedávno jsem ohlásila, že mi oficiálně končí špatné období, ale nějak začínám pochybovat... Když se mi něco líbí a mám možnost být jako oni, strašlivě mě to vyprovokuje... ahh... už mi to připadá trapné, navíc se špatně vyjadřuju, yeah tím to bude!

Ehm, okey, Co se stalo?
V sobotu měla babička oslavu... Bylo jí 60, krásný kulatý číslo, tak se slavilo na zámku, přes 100 lidí.. Akce jak prase xD Ale musím říct, že to byla nuda. Hrála tam hudba, jasně, hahaha, ale jelikož tam babička měla známé, a bylo jí 60, předpokládá se, že je podle toho taky hudba, že ano. No já si stejně nemám co stěžovat, tančit neumím. :D Také tam bylo neskutečně moc mých příbuzných... ale jménem jsem neznala skoro žádného. Nakonec jsem jezdila v autě s... hmm pořadatelem, takový drobný, sympatický kluk, 21 měl, ale vypadat tedy na míň :) S tím jsme si pokecali mezitím, jak jsem do zámku jeli k babičce domů s kytkami, dárky a zákusky v kufru. večer jsem pak zalezla do rohu k topení, k jednomu z velkých stolů, kde jsem si vybalila celé své umělecké náčiní xD (tj, blok s papírama a 72 pastelek + nějaký ty tužky, prupisky a blbosti.. no moc toho nebylo :D) A seděla jsem tam sama, s mp3 na uších.. nakonec se ke mě přidali Monika s Filipem, které jsem přinutila něco nakreslit do mého památníčku (=3) a s Filipem jsme konečně taky hodily řeč xD (Aby bylo jasno, dlouho jsme se neviděli a řeč trochu vázla.. pak to šlo samo xD)
Další den jsem odjela k taťkovi, kde to bylo taky strašně fájn :) Ukázal mi svůj hudební symbol dokonalosti (Peter Gabriel) a společně ( i s tetou) jsme si zabrečeli :D Další den mi pak dal i DVD Bullet in a bible a film AVATAR ;)
Když jsme pak v neděli přijela domů (To jsme se ještě stavovali v krtkovicích, aby pavel mohl vyměnit okénko na našem autě, protože nám h kdosi vymlátil (ale naštěstí nic neukrad)) byla jsem dosti nervózní ze zítřka, tedy dneška... ze školy, aikida atak.. ale nakonec jsme to zvládla, bylo to v klidu...

Měla jsem se fajn, no jo, měla… říkala jsem si, že jsem se konečně po dlouhé době duševně někam pohnula xD Ale opravdu, ten stereotyp (i když byly Vánoce, no jó) lezl kromě mozku i na různé jiné orgány…

Už strašně dlouho si chci sem nakreslit design, ale nějak se k tomu nemám, aww.... A taky bych chtěla skloubit mou galerii, blog a.. druhou galerii xD Nojo, mám toho jaksi moc.... Áchjo, pokud by někoho něco napadlo, napitě (No já vím, že stejně nikdo nenapíše, to já jen tak :D)

Tak to bude asi všechno...
Dvakrát se to moc nepovedlo, co?
No jo, tssivlr..
(To mi připomíná, že dneska
Nika odjela do lázní...
můžete začít kondolovat)
!johA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Seina Seina | Web | 19. ledna 2010 v 15:55 | Reagovat

Víkend docela akční... narozdíl od mého. U nás nikdo narozeniny na zámku neslaví. Design je náhodou originální =D Takový nikdo nemá. :-D

2 Darkie Darkie | Web | 19. ledna 2010 v 17:31 | Reagovat

[1]: babička je místostaroskta, proto zámek a tolik lidí... :-D Akční výkend... hm.. jeden ze spoousty.. teď to bude zase nuda :-D a dílky :)

3 niss niss | Web | 22. ledna 2010 v 9:47 | Reagovat

ahoj.....
rozhodla jsem, se poslat pozdrav z lázní....
možná budu online a můžem pokecet....
tady je celkem nuda....
ale dá se to přžít....
přihlas se ju?  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama