Nejsem zdravá D: ~ Frankie goes to hollywood

4. března 2010 v 18:29 | Starrie-chan :) |  Deník
Mě to včera tak vyčerpalo až jsem z toho onemocněla. Né vážně, bolet v krku mě začlo už na začátku týdne a dneska sem měla (a možná právě mám xD) teplotu. Nevím co bych psala (psát budu příběh), na kreslení nemám vůbec náladu, přemýšlm, jestli se mám konečně psutit do zbytku mangy Shaman king (prtž je v AJ.. a já to nechci překládat jen tak v hlavě, protože z toho nemáte žádný požitek, když furt klikáte z mangy na překladač xD (i když ty jejichvýrazy to napraví xD) i když se zase naučíte ěnco z AJ.. hm hmm xD) když jsme tak u do-angličtiny-a-ne-češtiny přeložených mang... rovnou bych si mohla přečíst zbytek Kai-nevím-jak-je-to-dál, Tokaido Hisame :3, D.N Angel a další -.- Áchjo, jsem takový amatérský fanoušek mangy xD No já musím počítat s tím, že to bdue většna v angličtiny (no většina ani ne xD) jenžee... Ty překladatelé jsou na to fakt dobrí a.. i když maj toho hodně a.. třeba jsem jenom na špatném serveru xD

Omg, já se tu vykecávám, je mi děsný horko (mám horečku lol xD ale nevím to jsitě, nemáme rtuťový teploměr, ale ten druhý (nemyslím elektrický xD) nevíte někdo, jak se to sklepává dolů? ^^") a přitom jsem chtěla pouze přidat písničky, na které jsem si zrovna vzpoměla..
Frenkie goes to hollywood.. Hey, starší, ale řekněte mi, kdo by pdovědmě neznal jejich hity? Hmmm? xD Jednou za čas je fajn si něco takového poslechnout ^^ (Jem si rovna vzpoměla, že nám dneska učitelka ve HV vyprávěla, jak jí štve a mrzí že se vyznáme jenom v kalsice a né moderní hdubě (lol xD) a chce po nás, abychom se orientovali i v moderní hdubě... teda né že bych se v ní nějak orientovala.. popravdě, vdžycky mi dělalo problém určit styl xD Jestli mě chete někdo doučovat tak sem s tím XD) Musím říct, že nejsou zas tak starý.. prej zpívali v 80. letech 20. století.. a poslední datum v diskografii bzlo 2000... (ale to jsou taky šmejdský zdroje xD)
Néé nejsou starý xD (tak jako znám i starší O.o) to je náhodou dobrý xD

Tu tak moc nemusím, rači mám ↓

:3 Okey, tohle jsou takové dvě dosti známé (nejznáměší<) od nich.. :D

PS: Lol, včera jsem si celý den zpívala morbidní verzi "Globalního oteplování" od Nighteworku a refrén od "nejlepší přátelé" z Pokemonů xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cztelevize cztelevize | Web | 4. března 2010 v 18:39 | Reagovat

Ahoj jukni na můj web kde je hlasování jakou tv chceš česky.Díky, pomůžeš tím i sobě třeba to někdo vlivný uvidí a něco v česku zavede.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama